MyBoshi – czyli kolorowa czapka

Czy wiecie co to MyBoshi? Zetknęłam się z tą włóczką całkiem niedawno, ale zamówiłam od razu do przetestowania. MyBoshi to po prostu Moja Czapka.

1

MyBoshi to nie tylko nazwa włóczki – to pomysł dwóch chłopaków z Niemiec, którzy pokazują, że czapka nie musi być nudna, a ma być oryginalna i kolorowa. Poprzez ten projekt można stworzyć własną czapkę w ulubionych kolorach, przy tym kreatywnie spędzając czas. Gama kolorów włóczki jest naprawdę olbrzymia, można wybierać od kolorów stonowanych do jaskrawych.

2

Skład włóczki to 70% akrylu i 30% wełny Merino. Jeden motek to 50 gram przyjemności, co wiąże się z 55 metrami uśmiechu na twarzy.

3

Zakupiłam do przetestowania 3 motki tej włóczki, do których dołączony był opis wykonania czapki na szydełku oraz metka/naszywka z logo MyBoshi. Włóczka jest grubsza i ma bardzo ciekawy splot, idealnie nadaje się do robienia na szydełku 6 mm.

Zrobiłam czapkę-prezent, ale nie na szydełku tylko na drutach. Na czapkę dla mojego małego braciszka zużyłam dwa motki tej włóczki. Czapeczka wyszła miękka i ciepła.

Możecie zobaczyć mojego najmniejszego, najpiękniejszego i najkochańszego modela w nowej czapeczce!

1 23 4 5 6 7
Gdy braciszek dostał prezent był bardzo ucieszony, czapka mu szczególnie przypadła do gustu z tego względu, że pasowała kolorystycznie do kurtki, a przede wszystkim, że była kolorowa. Pakując się w podróż powrotną zapytał tylko czy zrobię mu jeszcze taką czapkę tylko w innych kolorach.

4 myśli nt. „MyBoshi – czyli kolorowa czapka

  1. Dominika

    Grunt to pomysłowa czapka- i tutaj zgadzam się w 100%. Uwielbiam dziergać kolorowe, i nietuzinkowe czapki. Obok takiego nakrycia głowy, nikt nie przejdzie obojętnie 🙂 Pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia mojego bloga.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *